17 ВЕРЕСНЯ – ДЕНЬ РЯТІВНИКА

Дата: 17.09.2021 10:17

Щиро вітаємо усіх працівників цивільного захисту, аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони та інших спеціальних  формувань, які вносять свій вагомий внесок у  справу  ліквідації  наслідків  надзвичайних  ситуацій  техногенного та природного характеру,  захисту  життя  і  здоров'я  людей, з професійним святом - Днем рятівника!

Відзначення цього свята є державним визнанням неоціненного внеску людей цих мужніх професій - людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії.

Ця багатогранна професія об’єднала мужніх і самовідданих людей, які своїм високим професіоналізмом, відвагою та готовністю до самопожертви заради порятунку інших, здобули всенародну довіру та повагу. Рятівники завжди перші там, де необхідна невідкладна допомога та порятунок людських життів.

Від душі бажаємо щастя, здоров’я вам і вашим родинам, нових сил, енергії і пильності на щоденній нелегкій варті. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим, сонячним та дарує радість життєвих перемог!

З повагою та найкращими побажаннями, Трибухівський сільський голова Олег Ковдрин та виконавчий комітет Трибухівської сільської ради!