Ведення випадку у сфері захисту прав дитини

Дата: 21.08.2021 18:47

20 серпня 2021 року Тернопільський обласний центр соціальних служб в приміщенні Бучацької міської публічної бібліотеки провів виїзний семінар-тренінг для фахівців із соціальної роботи та спеціалістів соціальної сфери Трибухівської , Бучацької, Золотопотіцької, Коропецької, Монастириської територіальних громад з питань надання соціальних послуг у громаді.

У заході взяли участь директор та фахівець із соціальної роботи                                КУ «Центр надання соціальних послуг Трибухівської сільської ради» Анжеліка Міщанчук та Микола Мицьо.

Під час заходу розглядалися питання: організація соціальної роботи з сім’ями на території громади, алгоритм ведення випадку, здійснення оцінки потреб, індивідуальний план соціального супроводу сім’ї.

Особлива увага була приділена ключовій технології  соціальної роботи - веденню випадку , у центрі уваги якого є потреби конкретної дитині та її сім’ї або особи , яка опинилася в складних життєвих обставинах. Працівники та ресурси різних служб та установ незалежно від підпорядкування об’єднуються задля результату – допомоги дитині та сім’ї (особі) у вирішенні їхніх проблем, мінімізаціі? негативних наслідків, чи ухваленні рішень в наи?кращих інтересах дитини тощо.