В Трибухівській ОТГ відбулося засідання круглого столу «Запобігання та протидія домашньому насильству та насильству за ознакою статі, надання допомоги постраждалим в об’єднаних територіальних громадах»

Дата: 13.07.2021 18:05
Кількість переглядів: 2027

13 липня 2021 року в приміщенні Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Трибухівської сільської ради» відбулося засідання круглого столу «Запобігання та протидія домашньому насильству та насильству за ознакою статі, надання допомоги постраждалим в об’єднаних територіальних громадах»  в рамках проекту «Спільними зусиллями влади та громади проти насильства» . Проект  спрямований  на виконання зобов’язань України в межах «Парнерства Біарріц», впроваджується за підтримки Pact Ukraine та Уряду Канади .

В засіданні  круглого столу взяли участь : Трибухівський сільський голова Олег Ковдрин  ,  директорка з розвитку проекту ТМЖК "Відродження нації" Оксана Шлюсар,  засновниця проекту ТМЖК "Відродження нації" Оксана Вандяк , начальник управління соціальної роботи , сімейної та гендерної політики , протидії торгівлі людьми  Департаменту соціального захисту населення Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Росоловський  , головний спеціаліст управління соціальної роботи , сімейної та гендерної політики , протидії торгівлі людьми  Департаменту соціального захисту населення Тернопільської обласної державної адміністрації Олена Василишина, завідувач сектору соціально-правового захисту дітей служби у справах дітей Тернопільської обласної державної адміністрації Оксана Новіцька ,

секретар Трибухівської сільської ради Любов Поселюжна , керуюча справами Трибухівської сільської ради Лілія Кущак,  спеціаліст служби у справах  дітей Трибухівської сільської ради Марія Мацьків  , директор  КУ «Центр надання соціальних послуг Трибухівської сільської ради» Анжеліка Міщанчук, фахівець із соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг Трибухівської сільської ради» Микола Мицьо , в.о. начальника відділу освіти, культури , молоді та спорту Ірина Пошелюжна, заступники директорів Трибухівської та Пилявської  ЗОШ  I-III cт. Ольга Крайник, Ірина Пристаєцька , спеціалісти Трибухівської сільської ради Ольга Потюк та  Ольга Ярощак.

Протягом січня 2018 –грудня 2020 року проект ТМЖК "Відродження нації" провів моніторинг  9 громад Тернопільської області з метою аналізу поширеності домашнього насильства та насильства за ознакою статі в пілотних об’єднаних територіальних громадах, для оцінки спроможності органів місцевого самоврядування щодо забезпечення системної роботи у напрямку, з’ясування проблемних питань, пов’язаних із реалізацією політики у даній сфері, підготовки рекомендацій щодо вдосконалення цієї політики.

За результатами моніторингу Трибухівська територіальна громада отримала найвищий бал – 6 . Висновок : У цілому громада спроможна забезпечити якісну роботу із запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, але деякі аспекти діяльності потребують покращення.

Спеціалісти  Трибухівської громади, до повноважень яких належить реалізація державної політики щодо протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі , які брали участь у трьохденному онлайн-тренінгу на тему «Запобігання та протидія домашньому насильству та насильству за ознакою статі, надання допомоги постраждалим в об’єднаних територіальних громадах» отримали Сертифікати про проходження навчання.

Трибухівський сільський голова Олег Ковдрин та голова правління «ТМЖК«Відродження нації» Галина Кравець підписали Договір про співпрацю, який передбачає впровадження та ефективну реалізацію державної політики у сфері протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі у Трибухівській територіальній громаді.