Дата: 14.06.2021 21:05

23 червня 2021 року о 16:00 год. у приміщенні Трибухівської сільської ради відбудеться чергова дев’ята сесія Трибухівської сільської ради восьмого скликання, згідно розпорядження сільського голови № 78-од від 11.06.2021 року, з порядком денним:

1.               1. Про встановлення ставок єдиного податку на території Трибухівської сільської  ради на 2022 рік.

2. Про встановлення ставок земельного податку на території

Трибухівської сільської  ради на 2022 рік.

3.Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Трибухівської сільської ради на 2022 рік.

4.Про встановлення транспортного податку на території Трибухівської сільської  ради на 2022 рік.

5.Про реорганізацію закладів освіти сіл  Мартинівка та Цвітова Трибухівської  сільської  ради  шляхом  ліквідації:

5.1. Про реорганізацію закладу освіти села Цвітова Трибухівської

сільської  ради  шляхом  ліквідації.

5.2. Про реорганізацію закладів освіти села  Мартинівка

Трибухівської  сільської  ради  шляхом  ліквідації.

6.Про затвердження програми забезпечення проведення масових, культурних та інших представницьких заходів, організації  відзначення визначних дат та ювілеїв на 2021- 2025 роки.

7.Про затвердження  логотипу Трибухівської  об’єднаної територіальної громади.

8.Про внесення змін до Переліку адміністративних послуг, які

надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Трибухівської сільської ради.

9. Про затвердження договорів про міжбюджетні трансферти на 2021 рік.

10. Про внесення змін до сільського бюджету на 2021 рік.

11.Про розгляд заяв про надання матеріальної допомоги.

12.Про надання дозволу  на виготовлення технічної  документації  з нормативної  грошової оцінки земель населених пунктів Трибухівської об’єднаної   територіальної  громади.

13.Про виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності Трибухівської сільської ради.

14.Про розгляд заяв по земельних питаннях.

15.Різне.