Нарада по питанню надання громадянам Трибухівської ТГ соціальних послуг

Дата: 14.06.2021 19:13

11 червня  2021 року проведено робочу нараду  за участю соціальних робітників КУ «Центр надання соціальних послуг Трибухівської сільської ради». У заході взяли участь: сільський голова Ковдрин Олег Іванович,  директор КУ «Центр надання соціальних послуг Трибухівської сільської ради» Анжеліка Міщанчук та фахівець із соціальної роботи Микола Мицьо, поліцейський офіцер громади Кулик Олег Богданович, директор КНП «Трибухівський центр ПМСД» Трибухівської сільської ради  Ігор Михайлович Мотало.

Голова громади Олег Ковдрин зазначив, що основне завдання спеціалістів – забезпечити надання громадянам соціальних послуг на високому рівні, співпраці та взаємодії із старостами населених пунктів, особливу увагу звернути на  якість даних послуг, моніторинг та координацію роботи між суб’єктами, вміння правильно визначити та оцінити рівень потреб певної категорії громадян.

Директор Центру ознайомила соціальних робітників з нормативними документами, які стосуються організації надання соціальних послуг, відповідними наказами директора, підвела підсумки діяльності за 5 місяців 2021 року та визначено перспективні напрямки роботи.

Фахівець із соціальної роботи надав  поради щодо швидкої допомоги при стресі та ознайомив  з вправами для саморегуляції.

Поліцейський офіцер громади провів профілактичну розмову на тему: «Як не стати жертвою шахраїв» для поширення попереджувальної інформації серед людей похилого віку.

Ігор Михайлович Мотало надав інформацію про  перелік документів, які пацієнт повинен мати при собі для укладання договору про надання медичних послуг, щодо нових умов співпраці лікаря з пацієнтом, інформацію про  лікарів первинної медичної допомоги .Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису