В рамках заходів до Міжнародного Дня захисту дітей з учнівськими колективами Новоставської ЗОШ I-II ст. , Пилявської ЗОШ I-III ст.

Дата: 09.06.2021 11:22

В рамках заходів до Міжнародного Дня захисту дітей відбулися зустрічі з учнівськими колективами Новоставської ЗОШ I-II ст. , Пилявської ЗОШ I-III ст.

В рамках заходів до Міжнародного Дня захисту дітей відбувся спільний рейд в населені пункти Трибухівської громади  с.Новоставці. с.Пилява за участю дільничого офіцера поліції  Олега Кулика, спеціаліста служби у справах дітей Марії Мацьків, працівників КУ «Центр надання соціальних послуг Трибухівської сільської ради» Анжеліки Міщанчук, Миколи Мицьо.

Відбулися зустрічі з учнівськими колективами Новоставської ЗОШ I-II ст. , Пилявської ЗОШ I-III ст.

Обговорювалися питання запобігання випадкам загрози життю та здоров’ю дітей, попередження дитячого травматизму , внаслідок розваг дітей поблизу водоймищ,  територій підвищеного ризику, порушення правил поведінки на вулиці. Особлива уваги приділялася профілактиці жорстокого поводження з дітьми , уникнення випадків булінгу .

В ході виїзду  відвідано багатодітні сім’ї . Фахівець із соціальної роботи розпочав проведення Оцінки потреб дитини та її сім’ї   з метою, визначення послуг , яких потребують сім’ї.