ПЕРЕЛІК ОСІБ, ЯКІ ДОПУЩЕНІ ДО КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ НА ПОСАДУ КЕРІВНИКА МЕДВЕДІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІ СТУПЕНІВ

Дата: 08.06.2021 19:12

Згідно з рішенням конкурсної комісії, для проведення конкурсу на посаду керівника Медведівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів від 04.06.2021 року (Протокол №1), до конкурсного відбору на посаду керівника Медведівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів допущені наступні кандидати:

1. Днесь Мирослава Миколаївна, 02.06.1972 р.н., освіта вища, педагогічна;

Провести ознайомлення кандидата із закладом загальної середньої освіти, його трудовим колективом та представниками органів громадського самоврядування закладу освіти 09 червня 2021 року о 10 год. 00 хв. у приміщенні Медведівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

Провести конкурс на посаду керівника Медведівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів 17 червня 2021 року, початок 10 год. 00 хв., у приміщенні актового залу Трибухівської сільської ради (48431, Тернопільська область Чортківський район с. Трибухівці, вул. Горішня, буд. 46).