В Трибухівській територіальній громаді відбулося засідання круглого столу на тему: «Діти – наше майбутнє»

Дата: 01.06.2021 20:12

1 червня  у Міжнародний день захисту дітей відбулося засідання круглого столу «Діти – наше майбутнє».

У засіданні взяли участь : Ковдрин Олег Іванович – Трибухівський сільський голова, Поселюжна Люба Михайлівна – секретар Трибухівської сільської ради, Кущак Лілія Степанівна – керуюча справами Трибухівської сільської ради, П’янтківська Інна Іванівна – начальник відділу соціального захисту населення, Ігор Михайлович Мотало – директор КНП «Трибухівський центр ПМСД», Кулик Олег Богданович – старший лейтенант поліції,  Мацьків Марія Іванівна -  спеціаліст служби у справах  дітей, Міщанчук Анжеліка Андріївна – директор  КУ «Центр надання соціальних послуг Трибухівської сільської ради», Мицьо Микола Іванович – фахівець із соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг Трибухівської сільської ради».

Засідання відбулося у приміщенні КУ «Центр надання соціальних послуг Трибухівської сільської ради».

Темою розмови стали реалізація положень Конвенції ООН про права дитини в нашій громаді, налагодження дієвої співпраці різних організацій, які працюють в сфері захисту та інтересів дітей.

Активно обговорювалися питання створення у громаді сімейних форм виховання , а саме прийомних сімей, дитячого будинок сімейного типу, патронатних сімей. Жвавою була дискусія щодо профілактики домашнього насилля,  жорстокого поводження з дітьми.

Організатори висловлюють вдячність всім учасникам круглого столу за активне обговорення, спільний пошук у вирішенні нагальних проблем щодо створення належних умов для всебічного та гармонійного розвитку дитини.