З Міжнародним днем захисту дітей.

Дата: 01.06.2021 12:19

Дорогі юні друзі!

Щороку 1 червня ми відзначаємо свято – Міжнародний день захисту дітей. З нагоди свята вітаю усіх дітей нашої громади. Бажаю вам щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та сяючих посмішок! Бути здоровими  та впевнено дивитись у майбутнє.

1 червня - це не лише свято для дітей, а й особливий день для нагадування усім  про необхідність дотримання прав дитини як однієї з головних засад формування гармонійної особистості.

Шановні дорослі! Зігріймо теплом свого серця, увагою і ласкою тих юних співгромадян, життя яких не схоже на добру казку, допоможімо їм мати безтурботне дитинство.

Діти – наші  скарби, наша радість і наше майбутнє. Саме тому обов’язок родини, школи, громади  подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей дітей, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства .

Впевнені, що об’єднавши зусилля, ми зробимо все, аби захистити наших дітей, уберегти їх від гіркоти розчарувань і зневіри. Адже саме від нас, дорослих, залежить те, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління українців.

Із святом! Миру, любові та злагоди усім родинам!

З повагою,

Олег Ковдрин