Трибухівська громада

Тернопільська область, Чортківський район

Увага, оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Медведівської ЗОШ І-ІІ ступенів

Дата: 30.04.2021 12:50
Кількість переглядів: 1531

Фото без описуТрибухівська сільська рада

оголошує конкурс

 на заміщення вакантної посади керівника закладу освіти

 

 Найменування і місце знаходження закладу:

 1. Медведівська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів, 48414, Тернопільська область, Чортківський район, с. Медведівці, вул. Центральна,  буд. 15

Найменування посади та умови оплати праці: директор, оплата праці визначається відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 30 серпня 2002 р. № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», наказу Міністерства освіти і науки України від  26.09.2005  № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» та умов контракту.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

Посаду керівника закладу загальної середньої освіти може обіймати особа, яка є громадянином України,  вільно володіє державною мовою та має вищу освіту на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи  не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, які надаються для участі у конкурсі:

 1. Заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних".
 2. Автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу).
 3. Копія паспорта громадянина України.
 4. Копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста).
 5. Копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання.
 6. Довідка про відсутність судимості.
 7. Довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду.
 8. Мотиваційний лист, складений у довільній формі.

  Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Кінцевий термін подання документів для участі в конкурсі: 01 червня 2021 року.

Місце подання документів для участі в конкурсі: 48431, Тернопільська область Чортківський район с. Трибухівці, вул. Горішня,  буд. 46 відділ освіти, культури, молоді та спорту Трибухівської сільської ради 

Дата та місце початку конкурсного відбору, етапи його проведення та тривалість:

17  червня 2021 року: 48431, Тернопільська область Чортківський район с. Трибухівці, вул. Горішня,  буд. 46  у приміщенні Трибухівської  сільської ради.

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

 1. Перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти  Закону України "Про освіту", «Про повну загальну середню освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти (письмове тестування – 45 хв.).
 2. Перевірки професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання (30 хв.).
 3. Публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування (до 15 хв.).

Конкурсний відбір включає такі етапи:

 •  з 05 травня по 01 червня 2021 року включно - подання претендентами документів щодня по буднях з 09:00 до 18:00 (відділ освіти, культури, молоді та спорту Трибухівської сільської ради);
 •  з 02 червня 2021 року по 08 червня 2021 року – перевірка конкурсною комісією поданих документів щодо відповідності установленим вимогам, прийняття рішення про допущення та/або недопущення до участі у конкурсі та оприлюднення переліку осіб, допущених до участі у конкурсному відборі;
 •  9 червня 2021 року – ознайомлення кандидатів із закладом загальної середньої освіти, його трудовим колективом та представниками органів громадського самоврядування;
 •  17 червня 2021 року – конкурсний відбір:

  Прізвище та ім’я, номер телефону та адресу електронної пошти особи, уповноваженої надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі в конкурсі:

Пошелюжна Ірина Андріївна, в.о. начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Трибухівської сільської ради, тел.+380682466993, адреса електронної пошти: trubvokms@ukr.net

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь