Бучацька районна філія Тернопільського обласного центру зайнятості інформує

Дата: 30.04.2021 10:33

На Бучаччині  роботодавці шукають мікробіолога,  лікаря- анестезіолога, бджоляра. Є робота й для осіб з інвалідністю

З початку 2021 року через Бучацьку районну філію служби зайнятості понад сім десятків роботодавців шукали працівників на 363 вакансії. Серед них половина - із заробітною платою від мінімальної до середньої по області.

Так, зарплату у 9-12 тис. грн. пропонують головному бухгалтеру, електромеханіку,  від 8 тис.  –  трактористу, водію автотранспортних засобів тощо.

За видами економічної діяльності роботодавці найбільше потребували працівників у держуправлінні, в сільському господарстві, у сферах торгівлі та  ремонту транспортних засобів.

Найбільший попит у роботодавців Бучаччини на сьогодні мають: мікробіолог, лікар-інфекціоніст, лікар-анестезіолог, лаборант (хімічні та фізичні дослідження), електромеханік з ремонту комп’ютерної техніки, тренер та інструктор у галузі спорту, майстер виробничого навчання, бджоляр, тракторист, водій, спеціаліст держслужби (місцевого самоврядування).

На 27 квітня 2021 року на Бучаччині  було 24 актуальних вакансії, з них 4 - для осіб з інвалідністю (слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, підсобний робітник, пекар та водій).

Бучацька районна філія Тернопільського обласного центру зайнятості

(тел. 03544 22026, 067 29 25 448)