Трибухівська сільська рада оголошує конкурс на зайняття вакантної посади Директора  комунального підприємства

Дата: 15.04.2021 14:51

Фото без описуОголошення

про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади Директора  комунального підприємства «Вільховець» Трибухівської сільської ради

Для вирішення питань у сфері благоустрою та житлово - комунального господарства населених пунктів Трибухівської територіальної громади, керуючись Цивільним кодексом України, Господарським Кодексом України та Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання рішення сесії Трибухівської  сільської  ради № 208 від 30  березня  2021  року «Про створення комунального підприємства «Вільховець» Трибухівської сільської ради» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади  Директора комунального підприємства «Трибухівської сільської ради».

Найменування: Комунальне підприємство «Вільховець» Трибухівської сільської ради.

Місцезнаходження: 48431, Тернопільська область, Бучацький район, село Трибухівці, вул. Горішня, 46.

Основними завданнями  комунального підприємства є  забезпечення стабільної роботи комунального підприємства відповідно до його функціонального призначення, щодо надання мешканцям населених пунктів громади послуг в галузі житлово – комунального господарства.

Електронна адреса для довідок: tsrotg@ukr.net

Телефон для довідок: (03544) 2-92-45

Для участі в конкурсі претендент особисто подає або надсилає електронною поштою такі документи:

1) письмову заяву на участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади;

2) належним чином завірені копії документа, що посвідчує особу, документа про освіту, трудової книжки або інших документів, що засвідчують досвід роботи;

3) автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

4 копію військового квитка (для військовослужбовців та військовозобов'язаних);

6) довідку про відсутність судимості;

7) медичну довідку щодо не перебування особи на обліку в психоневрологічних або наркологічних закладах охорони здоров'я;

8) згоду на обробку персональних даних;

9) конкурсну пропозицію, яка має містити проект плану розвитку комунального підприємства на середньострокову перспективу (три - п’ять років).

Крім зазначених документів, претендент може додатково подавати документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

- громадянство України;

- наявність освіти відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, або вища освіта другого рівня  за  ступенем  магістра  та  післядипломна освіта за галуззю  знань  "Управління та адміністрування" або "Право".

- вільне володіння державною мовою, достатній рівень знань законодавства;

- здатність за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні обов’язки;

- володіння сучасними засобами комунікацій та зв’язку;

- високі моральні, ділові, професійні якості та організаторські здібності.

Документи для участі в конкурсі приймаються в запечатаному вигляді особисто або надсилаються поштою з 15 квітня 2021 року  по 29 квітня 2021 року включно за адресою: 48431, с. Трибухівці, вул. Горішня, 46 (Приймальня Трибухівської сільської ради).

Засідання конкурсної комісії з розгляду заяв претендентів і доданих до них документів відбудеться 07 травня 2021 року о 15 год. в актовому залі Трибухівської сільської ради.

Результати конкурсу будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Трибухівської сільської ради.