Дата: 19.03.2021 17:48

30 березня 2021 року о 15:00 год. у приміщенні Трибухівської сільської ради відбудеться третє пленарне засідання чергової п’ятої сесії Трибухівської сільської ради восьмого скликання, згідно розпорядження сільського голови № 29-од від 19.03.2021 року, з порядком денним:

1.  Про створення комунального  підприємства «__________» Трибухівської сільської ради.

2.  Про затвердження штатного розпису КП «__________» Трибухівської сільської ради.

3. Про створення робочої групи з розроблення  програми розвитку та підтримки діяльності сільськогосподарських  кооперативів, зареєстрованих на території Трибухівської об'єднаної територіальної громади.

4. Про затвердження програми мобілізації зусиль Трибухівської сільської ради, Бучацької державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Тернопільській області із забезпечення надходжень  до місцевого бюджету на 2021 рік.

5. Про затвердження переліку назв вулиць в населених пунктах Трибухівської сільської ради.

6.  Про затвердження Положення про  відділ освіти, культури, молоді та спорту Трибухівської сільської ради у новій редакції.

7. Про затвердження Положення про преміювання учнів та педагогічних працівників закладів освіти Трибухівської територіальної громади.

8.Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Трибухівської сільської ради.

9.  Про затвердження договору про міжбюджетний трансферт.

10.  Про внесення змін до сільського бюджету на 2021 рік.

11.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Трибухівці Бучацького району Тернопільської області.

12.Про розгляд заяв про надання матеріальної допомоги.

13. Про розгляд заяв по земельних питаннях.

14. Різне.