Оголошується конкурс на створення офіційної символіки (герба, прапора та гімну) Трибухівської територіальної громади

Дата: 22.03.2021 17:01

Фото без описуВиконавчим комітетом Трибухівської сільської ради оголошено конкурс на створення офіційної символіки Трибухівської об'єднаної територіальної громади.

Метою конкурсу є визначення найкращих науково обґрунтованих засад  і варіантів художніх вирішень герба та прапора Трибухівської об'єднаної територіальної громади для його остаточного затвердження сільською радою.

Конкурс проводиться в наступні етапи та строки:

1. етап - подача заявок на участь у конкурсі та конкурсних робіт - з 22.03.2021 по 22.04.2021;
  2. етап - перевірка конкурсних робіт на відповідність заявленим вимогам та обрання із них кращих - з 23.04.2021 по 26.04.2021;
  3. етап - громадське обговорення конкурсних робіт та голосування (на сайті Трибухівської ОТГ) - з 29.04.2021 по 12.05.2021;
  4. етап - підсумки громадського голосування - 13.05.2021;
  5. етап - затвердження Трибухівською сільською радою офіційної символіки територіальної громади в травні 2021р.

У конкурсі безкоштовно можуть взяти участь як фізичні, так і юридичні особи. Переможець у конкурсі на кращий ескіз герба і прапора територіальної громади одержує грошову винагороду в сумі 2000 (дві тисячі) гривень. Переможець у конкурсі на кращий текст і музику гімну територіальної громади одержує грошову винагороду у сумі 2000 (дві тисячі) гривень.

У разі, якщо переможцями на кращий ескіз герба і прапора, текст і музику гімну є різні особи, сума винагороди ділиться навпіл.

Основними завданнями конкурсу, окрім розроблення та створення герба та прапора є використання сюжетів легенд, пов’язаних із виникненням та розвитком населених пунктів громади, розкриття змісту назви поселень, відображення якихось специфічних місцевих особливостей звичаїв та традицій, котрі підкреслюватимуть у гербі індивідуальність конкретного гербоносія і не втратять свого значення протягом тривалого часу.

Конкурсні проекти герба та прапора Трибухівської територіальної громади подаються до 22 квітня 2021 року за адресою: вул. Горішня, 46, с. Трибухівці, 48431, Чортківський  район, Тернопільська область або надсилаються на електронну скриньку: tsrotg@ukr.net   з поміткою у назві теми листа: «Герб та прапор Трибухівської ОТГ» або «Текст і музика гімну Трибухівської ОТГ».

Телефони для довідок: (03544) 2 92 45,    +380687496959