Дата: 22.02.2021 19:50

01 березня 2021 року о 14:00 год. у приміщенні Трибухівської сільської ради відбудеться перше пленарне засідання чергової п’ятої сесії Трибухівської сільської ради восьмого скликання, згідно розпорядження сільського голови № 18-од від 22.02.2021 року, з порядком денним:

1. Про створення юридичної особи -  відділу земельних відносин, архітектури та містобудування Трибухівської сільської ради та затвердження його установчих документів.

2. Про внесення змін до рішення сесії Трибухівської сільської ради № 74 від 23.12.2020 «Про затвердження структури Трибухівської сільської ради та затвердження   штатного розпису і кошторису витрат на утримання апарату Трибухівської сільської  ради,  умов оплати праці працівників і  посадових осіб місцевого самоврядування  на 2021 рік.

3. Про внесення змін до Плану діяльності з підготовки регуляторних актів Трибухівської сільської ради на 2021 рік

4. Про затвердження Положення про порядок найменування або перейменування вулиць, присвоєння, зміни та анулювання поштових адрес об’єктам нерухомого майна на території Трибухівської сільської ради.

5. Про затвердження доовору про міжбюджетний трансферт.

6. Про внесення змін до сільського бюджету на 2021 рік.

7. Про розгляд заяв про надання матеріальної допомоги.

8. Про надання дозволу на розподіл земельної ділянки.

9. Про розгляд клопотання ФГ «Гадз».

10. Різне.