ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ" ТРИБУХІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 12.02.2021 14:43

Відповідно до частини другої ст.13 Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року №200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору», та на виконання рішення сесії Трибухівської  сільської  ради № 134 від 09 лютого 2021 року «Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора  Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Трибухівської сільської ради», затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора “Центру надання соціальних послуг Трибухівської сільської ради», персонального складу конкурсної комісії, типової форми контракту з директором  Комунальної установи “Центр надання соціальних послуг Трибухівської сільської ради» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади  директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Трибухівської  сільської  ради» (далі – Центр).

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг Трибухівської сільської ради» створена відповідно до рішення сесії Трибухівської сільської ради №69  від 23 грудня 2020 року.

Найменування: Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг Трибухівської сільської ради»

Місцезнаходження: 48431, Тернопільська область, Бучацький район, село Трибухівці, вул. Горішня, 46.

Основними завданнями  Центру є:

надання особам/сім’ям комплексу соціальних послуг, яких вони потребують, відповідно до переліку послуг, затвердженого Мінсоцполітики, з метою мінімізації або подолання таких обставин.

Умови оплати праці:

Заробітна плата   -  згідно тарифного розряду Єдиної тарифної сітки з доплатами та винагородами, визначеними чинним законодавством для керівників комунальних установ – надавачів соціальних послуг

Електронна адреса для довідок: tsrotg@ukr.net

Телефон для довідок: (03544) 2-92-45

Для участі в конкурсі претендент особисто подає або надсилає електронною поштою такі документи:

1) письмову заяву на участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком 1 Порядку;

2) належним чином завірені копії документа, що посвідчує особу, документа про освіту, трудової книжки або інших документів, що засвідчують досвід роботи;

3) автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

4)  мотиваційний лист, складений у довільній формі;

5) довідку про відсутність судимості;

6) перспективний план розвитку комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Трибухівської сільської ради».

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може додатково подавати документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

- громадянство України;

- освіта вища (магістр, спеціаліст) відповідного напряму підготовки з надання соціальних послуг;

- стаж роботи на керівній посаді або стаж роботи у відповідній сфері діяльності на керівних посадах нижчого рівня не менше  п’яти років;

- відповідність кваліфікаційним вимогам, визначеним Довідником кваліфікаційних характеристик професій працівників “Випуск 80 “Соціальні послуги”,  затвердженим наказом Мінсоцполітики від 29 березня 2017 р. № 518;

- вільне володіння державною мовою, достатній рівень знань законодавства;

- здатність за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні обов’язки;

- володіння сучасними засобами комунікацій та зв’язку;

- високі моральні, ділові, професійні якості та організаторські здібності.

Документи для участі в конкурсі приймаються  в запечатаному вигляді особисто або надсилаються поштою з 12.02.2021 року до 26.02.2021 року включно за адресою: 48431, с. Трибухівці, вул. Горішня, 46 (приймальня Трибухівської сільської ради).

Засідання конкурсної комісії з розгляду заяв претендентів і доданих до них документів відбудеться 1 березня 2021 року о 10°° год. в актовому залі Трибухівської сільської ради.

Результати конкурсу будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Трибухівської сільської  ради.