Управління праці та соціального захисту населення інформує

Дата: 12.02.2021 13:55

Постановою Кабінету Міністрів України від 23.12.2020р.№ 1324 « Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» внесено зміни  до Порядку обчислення середньомісячного сукупного доходу сім»ї ( домогосподарства) для всіх видів державної соціальної допомоги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 632 « Деякі питання виплати державної соціальної допомоги» ( далі – Порядок № 632 ), якими передбачено , що розмір житлової субсидії на оплату житлово – комунальних послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу не враховується до середньомісячного сукупного доходу для призначення усіх видів державної соціальної допомоги. Зазначені зміни застосовуються з 29.12.2020р.

Крім того, зазначеними змінами передбачено, що під час обчислення розміру усіх видів державної соціальної допомоги та житлових субсидій, які відповідно до законодавства надаються залежно від сукупного доходу сім»ї ( домогосподарства), для розрахунку  середньомісячного сукупного доходу за кожний місяць, в якому відсутні доходи, включаються фактично отримані такими особами доходи, якщо такі особи, зокрема, отримують щомісячну компенсаційну виплату, призначену непрацюючій працездатній  особі, яка доглядає за особою з інвалідністю 1 групи.