Дата: 29.01.2021 19:32

09 лютого 2021 року о 15:00 год. у приміщенні Трибухівської сільської ради відбудеться позачергова четверта сесія Трибухівської сільської ради восьмого скликання, згідно розпорядження сільського голови № 10-од від 27.01.2021 року, з порядком денним:

1.Про затвердження старости  Пишківського старостинського округу.

2.Про виготовлення гербових печаток для вчинення нотаріальних дій та видачі довідок, кутових штампів, штампів для проведення реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання у старостинських округах Трибухівської ОТГ.

3. Про затвердження передавальних актів  Цвітівської, Медведівської та Пилявської сільських рад.

4. Про прийняття на баланс Трибухівської сільської ради  об’єкт - амбулаторію первинної медичної допомоги.

5. Про прийняття майна закладів освіти до комунальної власності Трибухівської сільської ради.

6.Про вступ в права засновника та затвердження Статутів загальноосвітніх шкіл Трибухівської сільської ради.

7. Про об’єднання сільських і шкільних бібліотек сіл Пилява, Новоставці, Медведівці у публічно-шкільні бібліотеки та затвердження установчих документів.

8. Про затвердження програми «Організація оплачуваних громадських робіт для тимчасової  зайнятості населення в 2021  році».

9. Про затвердження  програми «Організація  суспільно-корисних оплачуваних робіт для осіб, що ухиляються від сплати аліментів у 2021 рік».

10. Про затвердження цільової Програми цивільного захисту населення і територій Трибухівської сільської ради від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2021-2025 роки.

11. Про затвердження Програми цифрового розвитку на 2021-2022 роки.

12. Про внесення змін до комплексної  Програми охорони  публічної  безпеки, порядку та боротьби із злочинністю на території Трибухівської об’єднаної територіальної громади на 2017- 2022 роки.

13. Про внесення змін до рішення сесії № 1425 від 25.10.2020 року.

14. Про внесення змін до складу тендерного комітету.

15. Про внесення змін до Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Трибухівської сільської ради.

16. Про створення Служби у справах дітей  Трибухівської сільської ради та затвердження Положення про Службу у справах дітей.

17. Про внесення змін до рішення сесії Трибухівської сільської ради № 74 від 23.12.2020 року «Про затвердження структури Трибухівської сільської ради, штатного розпису та кошторису витрат на утримання апарату Трибухівської сільської ради, умов оплати праці працівників і посадових осіб місцевого самоврядування на 2021 рік».

18. Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Трибухівської сільської ради», затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора «Центру надання соціальних послуг Трибухівської сільської ради», персонального складу конкурсної комісії, типової форми контракту з директором  Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Трибухівської сільської ради».

19. Про організацію цивільного захисту в Трибухівській сільській раді обєднаної територіальної громади.

20. Про затвердження додаткової угоди.

21. Про затвердження договорів про міжбюджетні трансферти на 2021 рік.

22. Про внесення змін до сільського бюджету на 2021 рік.

23. Про розгляд заяв про надання матеріальної допомоги.

24. Про внесення змін до штатних розписів закладів освіти Трибухівської сільської ради.

25. Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки комунальної власності Трибухівської сільської ради.

26. Про розгляд заяв по земельних питаннях.

27. Різне.