У Трибухівській ОТГ реалізовано та урочисто відкрито важливі соціальні проекти

Дата: 27.11.2020 13:20

Фото без опису26 листопада 2020 року в Трибухівській обєднаній територіальній громаді відбулося урочисте відкриття реконструйованого корпусу №2 Трибухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, новозбудованої амбулаторії загальної практики сімейної медицини та поліцейської станції в селі Трибухівці.

Мешканців громади із цією історичною подією прийшли привітати обласні посадовці, керівники району, голова та актив  сільської ради.

Відтепер, завдяки  реалізації таких  важливих соціальних проектів,  учні нашої громади  матимуть можливість  навчатися у сучасних комфортних умовах, місцеві жителі відчуватимуть турботу про їхнє здоров’я  тому, що якісна медична послуга стала ближчою,  а поліцейський офіцер громади забезпечуватиме порядок на території громади та своєчасно реагуватиме на її потреби.

Вітаючи, голова громади, Олег Ковдрин подякував усім причетним до втілення цих масштабних проектів та  зауважив, що ми не зупиняємося на досягнутому і будемо все робити для того, щоби реалізувати ще багато соціальних проектів, які є вкрай важливими для жителів всіх населених пунктів нашої громади.