З Днем працівників сільського господарства!

Дата: 13.11.2020 16:58

Фото без описуШАНОВНІ ХЛІБОРОБИ,

ПРАЦІВНИКИ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА!

Від імені Трибухівської сільської ради та її виконавчого комітету вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства.

Споконвічно напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку нашої держави, запорукою її процвітання. Аграрний сектор економіки є базовим у нашій громаді, в якому працюють дбайливі господарі.

День працівників сільського господарства - це свято людей праці, для яких безмежна шана до рідної землі визначила не тільки професію, але й людську долю.

Від щирого серця дякую Вам -  хліборобам, механізаторам, тваринникам, організаторам агропромислового виробництва, за те, що Ви зберігаєте і примножуєте традиції українського села, за самовіддану працю, щедрість душі, теплоту сердець, любов до свого рідного краю, до своєї землі.

Бажаю всім Вам, Вашим родинам здоров'я, щастя і благополуччя.

Хай і надалі рясно колосяться щедри­ми врожаями Ваші ниви, хай обходять стороною при­родні стихії, хай втілюються в життя Ваші плани, задуми та сподівання.

З повагою, Ковдрин Олег,  Трибухівський сільський голова