Дата: 15.09.2020 11:23

17 вересня  2020 року о 12:00 год., згідно розпорядження сільського голови № 89-од  від 09 вересня 2020 року, у залі засідань відбудеться засідання другого пленарного засідання позачергової  сорок третьої сесії  Трибухівської сільської ради сьомого скликання з порядком денним:

1. Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника (директора) Комунального некомерційного підприємства «Трибухівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Трибухівської  сільської ради, затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника (директора) Комунального некомерційного підприємства «Трибухівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Трибухівської  сільської ради, персонального складу конкурсної комісії,  типової форми контракту з керівником (директором) Комунального некомерційного підприємства «Трибухівський Центр первинної медико-санітарної допомоги»  Трибухівської  сільської ради.

2. Про затвердження Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Трибухівський  центр первинної медико-санітарної допомоги» Трибухівської  сільської ради на 2020-2022 роки

3. Про затвердження  Положення про преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам КНП «Трибухівський Центр первинної медико-санітарної допомоги»  Трибухівської  сільської ради.

4. Про  включення обєктів комунального майна сільської ради до переліку

другого типу.

5. Про  передачу в оренду об'єктів права комунальної власності територіальної   громади  Трибухівської сільської ради виборчим комісіям з чергових місцевих виборів у 2020 році.

6. Про внесення змін до рішення.

7. Про затвердження проектно-кошторисної документації.

8. Про затвердження договору про міжбюджетний трансферт.

9. Про внесення змін до сільського бюджету на 2020 рік.

10. Про розгляд заяви Федорів Віктора Миколайовича.

11. Про розгляд заяв по земельних питаннях.

12. Різне.