Дата: 15.09.2020 11:23

17 вересня  2020 року о 12:00 год., згідно розпорядження сільського голови № 89-од  від 09 вересня 2020 року, у конференц-залі Трибухівського СБК відбудеться засідання другого пленарного засідання позачергової  сорок третьої сесії  Трибухівської сільської ради сьомого скликання з порядком денним:

1. Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника (директора) КНП «Трибухівський центр ПМСД» Трибухівської  сільської ради, затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника (директора) КНП «Трибухівський центр ПМСД» Трибухівської  сільської ради, персонального складу конкурсної комісії,  типової форми контракту з керівником (директором) КНП «Трибухівський центр ПМСД» Трибухівської  сільської ради.
  2. Про затвердження Програми фінансової підтримки КНП «Трибухівський центр ПМСД» Трибухівської  сільської ради на 2020-2022 роки..
  3. Про затвердження  Положення про преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам КНП «Трибухівський центр ПМСД» Трибухівської  сільської ради.
  4. Про затвердження договору оренди комунального майна сільської ради.
  5. Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за комунальне майно сільської ради.
  6. Про включення обєктів комунального майна сільської ради до переліку другого типу та затвердження умов оренди.
  7. Про затвердження проектно-кошторисної документації.
  8. Про затвердження договору про міжбюджетний трансферт.
  9. Про внесення змін до сільського бюджету на 2020 рік.
  10. Про розгляд заяв про надання матеріальної допомоги.
  11. Про розгляд заяв по земельних питаннях.
  12. Різне.