Вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні на території Трибухівської ОТГ
Дата: 26.02.2018 16:47
Кількість переглядів: 1062
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04392853/686b8b15603f1ad8ab121c55da992230.jpg)
На шляху до незалежності український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок. У цьому довгому списку є і Герої Небесної Сотні. Саме вони зуміли рішуче стати до боротьби із злом, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, заплативши за перемогу надвисоку ціну – власне життя.
З метою увічнення громадянської і національної відваги, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, 20 лютого 2018 року Трибухівською ЗОШ І-ІІІ ступенів за участю представників влади, священиків громадських релігійних організацій та жителів Трибухівської громади проведено мітинг-реквієм та відправлено поминальну панахиду.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04392853/9a5aade9691cdca2a2fb3b58fa952eaa.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04392853/910bb7e784c9e6e905bde0bffd6850e2.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04392853/aa4b7cbbbb50f5d1ce051445a571ec08.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04392853/2bfc938406a7189592a64bbf3c177294.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04392853/988562f35e9db79c3ba70142927f9d94.jpg)
« повернутися