Про проведення дванадцятої сесії Трибухівської сільської ради

Дата: 12.12.2017 16:45

21 грудня  2017 року  о 17.30 год. в  залі засідань Трибухівської сільської  ради  ОТГ відбудеться   дванадцята сесія сьомого скликання сільської  ради з порядком денним:

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про затвердження договору про міжбюджетний трансферт із Трибухівського сільського бюджету до Бучацького районного бюджету медичної субвенції у 2018 році.
  2. Про затвердження договору про міжбюджетний трансферт із Трибухівського сільського бюджету до Бучацького районного бюджету на відшкодування витрат у 2017 році Бучацькому районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
  3. Про затвердження договору про міжбюджетний трансферт із Трибухівського сільського бюджету до Бучацького районного бюджету на відшкодування витрат Територіального центру обслуговування (надання соціальних послуг) Бучацького району.
  4. Про затвердження договору про міжбюджетний трансферт із Трибухівського сільського бюджету до Бучацького районного бюджету для здійснення у 2018 році частини видатків управлінню праці та соціального захисту населення Бучацької райдержадміністрації.
  5. Про затвердження договору про міжбюджетний трансферт із Трибухівського сільського бюджету до Бучацького районного бюджету на  відшкодування витрат по наданню телекомунікаційних послуг на пільгових умовах жителям сіл Трибухівської громади.
  6. Про затвердження бюджету на 2018 рік.
  7. Про затвердження Плану соціально-економічного та культурного розвитку Трибухівської сільської ради на 2018-2020 роки.
  8. Про затвердження  ппроектно- кошторисної документації на освітлення вулиці Горішня та хутора Поперечки.
  9. Про розгляд земельних питань.