XII-й турнір з футболу присвячений 75-річниці УПА
Дата: 17.10.2017 16:30
Кількість переглядів: 958
14 жовтня Федерація футболу Тернопільської області спільно з Трибухівською громадою провели традиційний XII-й турнір з футболу присвячений 75-річниці створення Української повстанської армії та Дню захисника Вітчизни.
У змаганнях взяли участь чотири команди з Бучацького, Чортківського, Борщівського та Монастириського районів розбитих на півфінальні пари.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04392853/0a6055706a71621302aacc46624e4f9f.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04392853/73202cf98b26ca806fbae4758ed38372.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04392853/e0f8788eea4e7d0c6aaeb3e06c1d8845.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04392853/a866654f2b94c9df19c0d67cd3733c97.jpg)
Його переможцем стала місцева команда ФК «Трибухівці».
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04392853/bfa48de69419834516f3a2483547119a.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04392853/2f87e1ccdcf97c3df07b7a0954aebaf3.jpg)
Організатори змагань визначили кращих футболістів в окремих номінаціях. Ними стали: воротар – Іван Капчинський (ФК «Трибухівці»), захисник –Володимир Сичик (ФК «Високе»), півзахисник – Павло Чесник (ФК «Іванків»), нападник – Володимир Прус (ФК «Вікторія»). А кращим гравцем турнірну став Богдан Бородиця (ФК «Трибухівці»).
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04392853/376e544bca02465bfd9003368944b42b.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04392853/6531f50f7682e4596a7029b0449801b8.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04392853/59dc80ac890612f01484baf15ebbd284.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04392853/2382db25ff82a0121f26a8a57b85cde3.jpg)
« повернутися