В Трибухівській ОТГ запрацював, в тестовому режимі, "Консультативний пункт для бізнесу"

Дата: 05.08.2020 15:54

В рамках Програми підтримки секторальної політики, з метою реалізації Проекту "Створення мережі об’єктів інфраструктури підтримки підприємництва у Тернопільській області” створено "Консультативний пункт для бізнесу Трибухівської ОТГ".

Основним завданням відповідного пункту є надання безкоштовних інформаційно-консультативних послуг щодо створення, розвитку та ведення бізнесу на території Трибухівської ОТГ.

Консультативний пункт знаходиться за адресою: вул. Горішня, 46, с.Трибухівці Бучацького району Тернопільської області.

Консультант: Григоришин Ірина Богданівна.   Тел. (097) 887 00 10