З ДНЕМ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ!

Дата: 03.07.2020 17:25

Шановні працівники Національної поліції Бучаччини!

Прийміть вітання із професійним святом!

Щодня і щохвилини Ви стоїте на варті громадського порядку, запобігаєте злочинам та правопорушенням. Не раз Вам доводиться ризикувати власним життям, проявляти справжній героїзм і відвагу. Чіткість і злагодженість ваших дій, вміння швидко приймати рішення та аналізувати ситуацію – запорука безпеки і спокою в нашій громаді  та району вцілому.

Прийміть щиру подяку за Вашу службу – таку непросту, напружену і таку необхідну для суспільства, за Ваше прагнення зробити все можливе, щоб люди жили за законами цивілізованого світу.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, оптимізму, стійкості та успіхів у службі. Нехай Ваші знання, досвід та відданість справі й надалі сприяють утвердженню закону.

Щастя, миру й добробуту Вам, Вашим рідним та близьким!

З повагою, голова Трибухівської ОТГ  Олег Ковдрин  та виконавчий комітет Трибухівської сільської ради!