Із Днем дільничного інспектора поліції!

Дата: 19.06.2020 10:19

Шановні дільничні офіцери поліції!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом!

За напрямком своєї службової діяльності Ви представляєте найпершу і найважливішу ланку правоохоронних органів. Ви знаходитесь найближче до людей, знаєте їх проблеми та тривоги, володієте інформацією про особливості довірених вам дільниць.

Ви захищаєте права, інтереси, життя і гідність громадян, займається профілактикою та розкриттям злочинів і правопорушень.

За Вашою складною роботою стоїть безліч людських доль. А тому Ви повинні бути гарним психологом, володіти такими людськими якостями, як порядність, чуйність, вмінням вислухати людину, зрозуміти складні життєві ситуації та соціальні конфлікти, розібратися в суті проблем і надати кваліфіковану допомогу.

Від професійності і самовіддачі кожного з Вас, без перебільшення, залежить спокій, безпека і порядок в населених пунктах району, а зокрема, і в нашій об’єднаній територіальній громаді.

У день професійного свята бажаю, щоб Ваша мужня і самовіддана праця завжди знаходила вдячність і довіру в серцях людей.

Бажаю вам щастя, міцного здоров’я, родинного тепла та затишку, успіхів у службі, здобутків в ім’я України.

З повагою, голова Трибухівської ОТГ  Олег Ковдрин  та виконавчий комітет Трибухівської сільської ради!