З ЮВІЛЕЄМ!

Дата: 30.05.2020 16:24

Шановний Ігоре Юрійовичу!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого ювілею!

Кожна людина з моменту народження пише книгу свого життя, щодня перегортаючи сторінки власного часопису творить свою долю. Сторінки Вашої біографії сповнені нарисами років, які Ви присвятили натхненному служінню рідній Батьківщині. За роки сумлінної праці Ви здобули беззаперечний авторитет компетентного та досвідченого фахівця, мудрого і розсудливого керівника та щирого патріота своєї держави.

Як депутат обласної ради та директор Бучацького коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету, Ви робите вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування нашої громади, передаючи неоцінений скарб високої освіченості та духовності, формуєте нове покоління професійної еліти у сферах землевпорядкування, ветеринарної м едицини, економіки, організації виробництва,  будівельного дизайну, тощо.

Тож, нехай кожен день додає Вам життєвих сил, оптимізму та наснаги для реалізації найсміливіших планів і задумів, а добре здоров’я та гарний настрій сприятимуть подальшій успішній праці в ім’я розквіту нашого краю!

Земних Вам щедрот та прихильності долі, розуміння і підтримки з боку рідних, друзів та колег!

З повагою та найкращими побажаннями, Олег Ковдрин сільський голова, виконавчий комітет та депутатський корпус Трибухівської сільської ради.