До уваги жителів Трибухівської ОТГ!

Дата: 29.04.2020 16:15

23 квітня відбулось позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при  Трибухівській сільській  раді.

Було прийнято рішення продовжити на території Трибухівської сільської ради карантинні та протиепідемічні заходи до 11 травня 2020 року.

Керівникам підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності та господарювання, які діють на території Трибухівської ОТГ, продовжити до 11 травня 2020 року  забезпечення неухильного виконання вимог визначених постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COV1D-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» зі змінами та доповненнями.