26 квітня – Міжнародний день пам'яті про Чорнобильську катастрофу

Дата: 27.04.2020 18:51

День 26 квітня назавжди ввійде в історію людства як нагадування, як пересторога того, що наша планета Земля є реально вразливою, що в природі  потрібно зберігати рівновагу, вироблену мільйонами, мільярдами років. 34 роки тому о 1 год. 23 хв. за київським часом сталася найбільша техногенна аварія в історії людства: вибухнув четвертий реактор Чорнобильської атомної електростанції.

І якби не вражаюча сміливість і рішучість, якби не самовіддана жертовність ліквідаторів цієї жахливої трагедії, невідомо якою була б сьогодні доля всього світу. Низький уклін їм за це!

Нині на території Трибухівської громади проживає 11 осіб з тої когорти героїв, що в 1986 році ціною власних життів і здоров’я рятували світ.

Ви – гордість нашої громади. Здоров’я вам, сили духу, добра, щастя!

Початок 2020 року також виявився непростим: світом шириться дуже небезпечна хвороба, яка отримала назву COVID-19. Але згадуючи Чорнобильську трагедію, розуміємо, що тим, хто боровся з нею, було стократ тяжче. Але вони вистояли!

Тож їх подвиг вселяє віру в те, що коронавірус ми також здолаємо і повернемось до активного і продуктивного ритму життя.

Пам’ятаємо про вас, шановні ліквідатори, шануємо вас, беремо з вас приклад!

З повагою, сільський голова та виконавчий комітет Трибухівської сільської ради