До уваги громадян, які подавали заяви на виготовлення паспорта громадянина України (у формі ID-картки) та паспорта громадянина України для виїзду за кордон

Дата: 15.04.2020 11:55

Ваш паспорт готовий до видачі та знаходиться в Бучацькому районному відділі Управління Державної Міграційної Служби у Тернопільській області (м. Бучач вул. Міцкевича, 6). Там ви можете його отримати щосереди із 10:00 год. тільки у разі нагальної потреби.

Зверніть увагу: якщо ваш паспорт готовий до видачі, то звертатися для його отримання під час карантину не обов’язково, адже паспортні документи зберігаються у підрозділах ДМС протягом одного року.

Оформлення паспортів в сільській раді буде відновлено після закінчення карантину в Україні.

Будьте свідомими та зайвий раз не наражайте на небезпеку себе та оточуючих!