ОГОЛОШЕННЯ про продовження обмежувальних карантинних заходів в Трибухівській сільській раді!!

Дата: 02.04.2020 16:56

Фото без описуУ зв'язку з продовженням загальнонаціонального карантину до 24 квітня 2020 року, особистий  прийом громадян у Трибухівській сільській раді тимчасово призупинений.

Спеціалістами сільської ради здійснюється обмежений прийом громадян виключно з питань державної реєстрації народження та державної реєстрації смерті.

Тимчасово, протягом дії карантину, обмежується доступ громадян до адміністративних будівель і приміщень сільської ради, крім працівників апарату сільської ради та її виконавчих органів.

Обмежувальні заходи спрямовані на недопущення поширення коронавірусної  інфекції, та в рамках карантинних заходів, які введені по всій Україні.

Усі громадяни, які захочуть звернутися до Трибухівської сільської ради можуть надіслати свій запит на відповідну електронну пошту: tsrotg@ukr.net  або зателефонувати:

загальний відділ   +380687496959;

відділ "ЦНАП"  +380687496979;

Просимо вибачення за тимчасові незручності та сподіваємося на розуміння!