До уваги мешканців Трибухівської ОТГ! Уряд дозволив під час карантину оптову торгівлю продуктами та продаж посівних матеріалів

Дата: 26.03.2020 15:26

Кабмін розширив перелік дозволених під час карантину видів діяльності, прийнявши зміни до постанови № 211 "Про протидію поширення на території України коронавірусу СОVID-19".

Уряд на період карантину зняв заборону:

• оптової торгівлі продуктами харчування;
  • торгівлі ветеринарними препаратами;
  • проведення ветпрактики;
  • продажу кормів, пестицидів і агрохімікатів, насіння і посівних матеріалів, а також деяких інших видів діяльності.

Обов'язковою умовою роботи бізнесу в зазначених секторах є забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту, дотримання санітарних і протиепідемічних заходів.

Крім того повідомляємо що, Кабінет Міністрів запровадив режим надзвичайної ситуації та продовжив дію карантину по всій країні на 30 днів – до 24 квітня. А також, Кабмін доручив повністю зупинити будь-який пасажирський рух через кордон.

Нагадаємо, станом на 10:00 26 березня в Україні 156 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 5 летальних, 1 пацієнт одужав та вже виписаний із лікарні. За добу було зафіксовано 43 нових випадки.