Обовязкова ізоляція всіх осіб, які повернулися в Трибухівську ОТГ з країн, де зареєстровано спалахи коронавірусної інфекції

Дата: 25.03.2020 16:53

Фото без описуГромадяни, які повернулися з закордону (особливо з країн, де реєструється  коронавірусна хвороба) зобовязані:

- самоізолюватися вдома ( в окремій кімнаті з обмеженням контактів з членами родини) на 14 днів;
- обов'язково зв'язатися з лікарем, з яким укладено декларацію про надання первинної медичної допомоги, який проконсультує Вас щодо вашої тактики на протязі 2 тижнів;
- якщо  не укладено декларацію з лікарем, звертайтеся за консультацією телефоном до лікарів загальної практики-сімейної медицини громади, а саме:

КУЩАК

Ліна Володимирівна

(096) 387 25 81

с.Трибухівці

СЕНІВ

Іван Ярославович

(097) 142 59 78

с.Трибухівці

КУРЦЕБА

Лукян Миронович

(098) 792 14 02

с.Пишківці

ІВАНІЦЬКА                                    Лілія Іванівна

с.Цвітова

Шановні жителі Трибухівської ОТГ, якщо Ви виявили, що  особи, які повернулися в Трибухівську ОТГ з країн, де зареєстровано спалахи коронавірусної інфекції порушують  режиму самоізоляції, просимо звертатися до дільничного офіцера поліції  на території Трибухівської сільської ради - Олега Кулика за номером (067)3500816

Зокрема, доводимо до Вашого відома, що згідно Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)» №3219  передбачено штрафи й навіть позбавлення волі в разі порушення правил карантину, зокрема за порушення громадянами режиму самоізоляції:

- порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України "Про захист населення від інфекційних хвороб", іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними захворюваннями, тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, на посадових осіб - у розмірі від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

- порушення правил та норм, встановлених з метою запобігання епідемічним та іншим інфекційним захворюванням, а також масовим неінфекційним захворюванням (отруєнням) і боротьби з ними, якщо такі дії спричинили або завідомо могли спричинити поширення цих захворювань, карається штрафом від тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

Заходи жорсткі та кардинальні.

Але здоров’я та життя наших громадян важливіші за тимчасові незручності.

Просимо всіх з розумінням поставитися до запроваджених обмежень і попіклуватися про себе та своїх рідних.

Будьмо здорові та не панікуймо!