Дата: 13.03.2020 10:58

Шановні жителі с.Трибухівці та с.Пишківці Трибухівської ОТГ  повідомляємо про те,  що заплановані загальні збори громадян на 15 і 22 березня 2020 року відкладено, у зв’язку із Постановою  Кабінету Міністрів України 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», що забороняє проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 200 осіб  щоб не допустити занесення і поширення на території Трибухівської ОТГ гострої распіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом.

Про додаткову дату проведення загальних зборів громадян населених пунктів Трибухівської ОТГ буде повідомлено пізніше.

З повагою, сільський голова Олег Ковдрин та виконавчий комітет Трибухівської сільської ради.