УВАГА! Схід села в с.Цвітова!

Дата: 13.02.2020 12:21
Кількість переглядів: 1941

16 лютого 2020 року в приміщенні Цвітівського сільського клубу відбудуться загальні збори громадян населеного пункту с.Цвітова Трибухівської ОТГ.

Розпорядженням сільського голови  від 04 лютого 2020 року №21-од «Про скликання загальних зборів громадян Трибухівської об’єднаної територіальної громади» на  збори громадян винесено  такі питання:

- Поводження з твердими побутовими відходами та мінімізація стихійних сміттєзвалищ;

- Вуличне освітлення населеного пункту с.Цвітова;

- Розвиток спорту;

- Різне.

Для участі у роботі загальних зборів громадян запрошуються в.о. старости,  депутати сільської ради та  всі жителі с. Цвітова.

З повагою, Олег Ковдрин,  сільський голова та виконавчий комітет Трибухівської сільської ради.