З Різдвом Христовим!

Дата: 03.01.2020 16:12

Фото без описуШановні жителі Трибухівської обєднаної територіальної громади!

Прийміть найщиріші вітання з Різдвом Христовим!

З великою радістю і духовним піднесенням відзначаємо Різдво Господа нашого Ісуса Христа. Це одне із найбільших свят церковного року, що завжди приносить радість у наші душі, розраду, великі надії та сподівання, утвердження у вірі. Це свято нас об’єднує: збирає родини за святковим столом, парафіян на спільній молитві у храмі, хористів-колядників у домівках всіх тих, хто хоче чути благодатну новину народження нашого Спасителя.

Кожний день різдвяних свят – це величне торжество. Земля і небо торжествують – радіють, колядують дорослі та малі. Доноситься радісна прослава Різдва від землі до небес: «Бог Предвічний народився, прийшов днесь із Небес, щоб спасти люд Свій весь, і утішився». Так, виходячи на зустріч до Новонародженого Христа приготуймо Йому гідний дарунок: замість ясел – чистоту нашої совісті, замість сіна – теплоту сердець, а замість пелен – щиру молитву за наші сім’ї, нашу громаду  та всю Україну.

А коли зійде на небі Вифлеємська зоря – помолімося за тих, хто не з нами. За безстрашних героїв, які віддали свої життя в боротьбі за Україну. І за тих наших мужніх синів та доньок, які запалюватимуть різдвяну свічку на передовій, в бліндажах та окопах.

Бажаю всім безмежної любові до ближнього, міцної віри в серці, натхнення у здійсненні благородних справ.

Нехай ці прекрасні зимові свята принесуть Вам душевну радість, мир, спокій та впевненість у майбутньому. Величне Свято Різдва Христового хай наповнює Ваші душі чистим небесним сяйвом Божої благодаті та доброти.

З промінням першої різдвяної зірки у Ваші домівки хай прийде Боже благосло­вення, щастя, здоров'я, добробут і злагода!

Смачної куті, веселої коляди і щасли­вих свят!

ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ!

СЛАВІМО ЙОГО!

З повагою, Олег Ковдрин, Трибухівський сільський голова.