Дата: 25.12.2019 17:22

22 грудня 2019 року в селі Цвітова Бучацького району Тернопільської області відбулися додаткові вибори депутатів до Трибухівської сільської ради, у зв’язку із приєднанням села Цвітова до Трибухівської об’єднаної територіальної громади.

За результатами виборів, згідно протоколів від 23 грудня 2019 року та постанови № 7  Трибухівської сільської виборчої комісії від 26 грудня 2019 року  депутатами обрано:

ГАВРИЛЮКА  ІВАНА  БОГДАНОВИЧА  – 09липня 1986 року народження, українець, освіта вища, безпартійний, безробітний, самовисуванець, проживає в селі Цвітова, вул. Л.Українки, 77 Бучацького району Тернопільської області.

ВИБОРЧИЙ ОКРУГ  № 23

ПРОГОЛОСУВАЛИ – 149  ОСІБ

РІЙ  ГАЛИНУ  ГРИГОРІВНУ  – 11 квітня 1969 року народження, українка, безпартійна, освіта вища, директор  Ріпинецької  ЗОШ, проживає в селі Цвітова, вул. Шкільна, 2 Бучацького району Тернопільської області,  суб’єкт висування - «УКРАЇНСЬКА ГАЛИЦЬКА  ПАРТІЯ».

ВИБОРЧИЙ ОКРУГ  № 24

ПРОГОЛОСУВАЛИ – 129  ОСІБ