З Днем місцевого самоврядування!

Дата: 06.12.2019 16:07

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати Трибухівської сільської ради!

Щиро вітаю Вас з Днем місцевого самоврядування!

Cаме через органи самоврядування громадяни реалізують своє право брати участь у вирішенні питань місцевого значення, відстоювати інтереси своєї територіальної громади.

Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальної громади, за благополуччя її жителів, за створення комфортних умов для проживання її мешканців.

Тож нехай День місцевого самоврядування об’єднає нас у спільному прагненні зробити нашу громаду всю Україну щасливими і багатими.

Реформа децентралізації – це рішучий крок до європейської якості життя в Україні. Впевнений, сильні об’єднані громади – запорука успішної держави. Ця реформа вимагає від кожного з нас відповідальності за майбутнє України та наших дітей. Бажаю Вам здоров’я, добра, родинної злагоди! Нехай Ваша праця буде плідною, розпочаті справи принесуть вагомі результати, а все задумане здійснюється на благо громади!

Зичу всім нам бути наполегливими, крок за кроком впевнено рухатися до мети – відродження величі й могутності рідного краю та всієї України.

Міцного здоров’я, особистого щастя та всього  найкращого Вам та Вашим родинам.

Зі святом Вас, колеги!

Олег Ковдрин, Трибухівський сільський голова