З Днем Збройних Сил України

Дата: 06.12.2019 15:02

Шановні військовослужбовці, ветерани війни та Збройних Сил України, всі, хто з честю виконує священний обов’язок перед український народом!

Щиро вітаю Вас з Днем Збройних Сил України!

Відзначаючи 28-ту річницю Збройних Сил України ми, громадяни України, складаємо глибоку шану всім, хто боронив честь і свободу рідної землі, хто сьогодні відстоює її незалежність і територіальну цілісність.

Український народ пишається своїм військом, адже лише міцна та боєздатна армія може гарантувати державі стабільність, безпеку та гідне місце у міжнародній спільноті.

Сучасні Збройні Сили України – це заслуга мільйонів громадян, які щоденно роблять свій внесок у розвиток війська: захищаючи державні кордони на передовій, підвищуючи свою майстерність на військових полігонах, працюючи на підприємствах оборонної галузі.

Загартовані в запеклих боях на східних рубежах професіоналізм, патріотизм та незламність духу наших воїнів стали прикладом честі і символом мужності для кожного українця.

Зичу Всім міцного здоров’я, особистих і професійних досягнень, миру, злагоди та добра!
Схиляю голову перед світлою пам’яттю бійців, які віддали своє життя за Україну, за мирне майбутнє кожного з нас.

Слава Україні!
Слава Збройним Силам України!

З повагою, Олег Ковдрин, Трибухівський сільський голова.