Дата: 11.11.2019 20:53

14 листопада 2019 року о 15:00 год. у залі засідань відбудеться тридцять третя сесія (друге пленарне засідання) Трибухівської сільської ради сьомого скликання з порядком денним:

1. Про внесення змін до сільської комплексної програми соціальної підтримки малозахищених верств населення «ТУРБОТА» на 2017 – 2020 роки.
  2. Про затвердження  Програми реалізації культурно-масових заходів на 2020 рік.
  3. Про внесення змін до Цільової Програми цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та  природного характеру на 2019-2020 роки.
  4. Про внесення змін до сільського бюджету на 2019 рік.
  5. Про надання матеріальної допомоги.
  6. Про розгляд заяв по земельних питаннях.
  7. Різне.