Тернопільська область, Бучацький район

Із Всеукраїнським днем бібліотек!

Дата: 30.09.2019 18:47

Шановні бібліотекарі  Трибухівської об'єднаної територіальної громади,  щиро вітаю Вас із професійним святом - Всеукраїнським днем бібліотек!

Відзначення цього свята на державному рівні засвідчує глибоку повагу нашого народу до своєї духовної спадщини та книги – джерела споконвічної мудрості й знань.

Бібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів друку - пам’яток писемності, а її служителі - вірними зберігачами і популяризаторами духовної спадщини поколінь. Діяльність бібліотечних установ нашої громади - багатогранна, а праця бібліотекарів – клопітка, складна і надзвичайно потрібна. В бібліотеках працюють наполегливі, відповідальні, освічені, самовіддані, уважні, чуйні та доброзичливі люди, справжні фахівці в галузі інформації, спеціалісти у сфері культури.

Тож, з  нагоди вашого професійного свята, зичу Вам, дорогі бібліотекарі, міцного здоров’я, особистого щастя, творчого натхнення, добра, миру, благополуччя, відчуття справжнього задоволення від своєї роботи та нових успіхів на ниві просвітницького служіння людям!

З повагою,

Олег Ковдрин, Трибухівський сільський голова.