Дата: 25.09.2019 11:43

Фото без описуДодаток до розпорядження

Трибухівського сільського голови

від 24 вересня 2019 року № 60-од

Трибухівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади -  адміністратор відділу «Центр надання адміністративних послуг»;

Вимоги до посади: громадянство України, освіта вища, ступінь вищої освіти – магістр (у разі, коли особа здобула вищу освіту за освітньо – кваліфікаційним рівнем спеціаліста (повну вищу освіту) відповідно до підпункту 2 пункту 2 розділу ХV "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про вищу освіту", така освіта прирівнюється до вищої освіти ступеня магістр); стаж роботи за фахом на державній службі на посаді не нижче провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років; вільне володіння державною мовою; вміння аналізувати державну політику та планувати заходи з її реалізації; вміння обґрунтовувати власну позицію, досягати кінцевих результатів; вміння працювати в команді; володіння основними навиками роботи на комп'ютері з відповідними програмними засобами; знання діловодства.

Особистісні компетенції: відкритість; дисципліна і системність; дипломатичність та гнучкість, тощо.

Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;

- письмова заява особи, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;

- декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою та у спосіб, що встановлені Законом України «Про запобігання корупції» (надається у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному веб – сайті НАЗК);

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Паспорт та трудова книжка пред'являються на засіданні конкурсної комісії.

Документи приймаються упродовж 15 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою:

48431, вул. Горішня,46, с.Трибухівці, Бучацького р-ну, Тернопільської обл.

Додаткова інформація стосовно основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається працівником відповідальним за кадрову роботу.

Сільський голова,

голова конкурсної комісії                                                  Олег КОВДРИН