Освячення храму ПЦУ "Архістратига Михаїла" в с. Трибухівці

Дата: 22.09.2019 17:57

Всечесний Отче  ПЦУ «Архістратига Михаїла» в с.Трибухівці   -  Татарин Степане Михайловичу та парафіяни  церкви!

Прийміть найщиріші вітання від мене особисто, депутатського корпусу та виконавчого комітету сільської ради  з визначним днем в житті кожного православного жителя нашої громади – Днем освячення ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­ПЦУ «Архістратига Михаїла» в селі Трибухівці!

Ця святиня, є справжньою скарбницею віри для всіх парафіян. Святе Євангеліє дуже виразно нам промовляє: „Де скарб ваш, там буде й серце ваше". Ви чимало потрудилися у цьому храмі, так багато старалися разом із своїм Отцем, щоб храм возсіяв, як велична святиня і окраса Вашої парафії. Однак також сподіваюся, що всі Ви добре розумієте, що дім Божий, це найперше місце в якому кожен християнин повинен віднайти свою дорогу до святості, це справжнє місце зустрічі з Богом, в якому ми освячуємо свої духовні нерукотворні храми, якими є наші душі.

І ми сьогодні надіємося, що і цей храм посвячений на честь великого Архістратига Михаїла буде місцем могутнього заступництва за всіх парафіян, за кожну нашу родину, за кожну християнську душу, котра радо спішитиме до храму Божого у неділі та свята, через тайни Сповіді та Причастя отримуватиме потрібні від Бога ласки.

У цей святковий день від усієї душі бажаю Вам щедрої Господньої благодаті й Божого Благословення, душевного тепла, злагоди та миру. Нехай Господь об’єднає наші серця та помисли у щирій молитві за щастя, здоров’я наших дітей, рідних та близьких,  за майбутнє України!

Слава Ісусу Христу!

Слава навіки!

З повагою, Олег Ковдрин Трибухівський сільський голова.