Тренінг «Конфліктна чутливість»

Дата: 18.09.2019 13:38

В рамках загальнонаціонального проекту «Розвиток соціальної згуртованості в Україні шляхом посилення регіонального та місцевого соціального захисту внутрішньо переміщених осіб, ветеранів та інших осіб, які постраждали від конфлікту», який реалізується неурядовою організацією «Stabilization Support Serviсes» за підтримки посольства Великої Британії.

17 вересня 2019 року в Трибухівській ОТГ проведено тренінг «Конфліктна чутливість», в якому прийняли участь представники сільської ради, культури, закладів загальної середньої освіти та дошкільної освіти.

Метою даного заходу було  підвищення рівня обізнаності працівників об’єднаної територіальної громади та її  комунальних установ щодо застосування конфліктно-чутливого підходу до діяльності та при прийнятті рішень, а також щодо соціальної згуртованості в колективах і потреб населення, що постраждало внаслідок конфлікту.

В ході роботи тренінгу  учасники проговорили, що таке конфлікт, як його класифікувати, як правильно діагностувати та аналізувати конфлікти, як діяти у випадку конфлікту за участі уразливих груп населення громади.

Цікавими були також тренінгові вправи «Погода на душі», «Малюнок», «Світове кафе», «Острів», «Привілеї», які  показали, як визначити оптимальні способи вирішення чи уникнення конфліктних ситуацій.

На завершення, відбулося вручення сертифікатів всім учасникам тренінгу щодо застосування конфліктно-чутливого підходу у діяльності.