Трибухівська громада
Бучацький район, Тернопільська область

Тернопільський центр розвитку місцевого самоврядування спільно з Програмою «U-LEAD з Європою» провів на базі Трибухівської ОТГ семінар-тренінг

26 липня 2019 року на базі Трибухівської о’єднаної територіальної громади Наталією Онищук,  радником  з регіональногого розвитку  Тернопільского  центру  розвитку  місцевого самоврядування  та Романом Романко,  експертом з просторового планування Програми U-LEAD з Європою   в приміщенні будинку культури  проведено семінар «Просторове планування, як елемент стратегічного розвитку».

У семінарі  прийняли участь  представники  Монастириської, Золотопотіцької, Білобожницької, Копичинецької громад, головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури та цивільного захисту Бучацької РДА, Цвітівський сільский голова   та члени робочої групи з розробки стратегії Трибухівської ОТГ.

 

Метою проведення  заходу було акцентувати увагу спеціалістів громад що розробили, або наразі розробляють стратегії розвитку громади – на необхідності поєднання стратегічного та просторового планування для більшої релевантності та легітимності стратегії в майбутньому.  

 

В процесі семінару обговорили  питання:

  • Доступність та використання відкритих даних громади в процесі її розвитку
  • Презентація результатів опитування бізнесу та населення у процесі формування стратегічних цілей. Обговорення;
  • Узгоджене стратегічне та просторове планування;
  • Розробка місії, стратегічних цілей і завдань.

Обмін досвідом, вирішення спільних проблем щодо підвищення якості життєво важливих для населення послуг. Для багатьох присутніх було відкриттям, що за допомогою графічних матеріалів власних громад, доповнюючи та створюючи нові карти відповідно до поставлених завдань можна визначити  основні стратегічні цілі та завдання.

Семінар став площадкою для дискусій, обміну досвідом та визначення основних напрямків співпраці.

Усі витрати  повязані з харчуванням  учасників семінару забезпечені Програмою  «U-LEAD з Європою».

 

 « повернутися до списку новин