Тренінг на тему: «Інструменти фандрейзингу – від ідеї до результату»

За ініціативи Бучацького районного центру зайнятості для жителів Трибухівської об’єднаної територіальної громади (ОТГ) в приміщенні Трибухівської сільської  ради 18 червня 2019 року відбувся тренінг-семінар на тему: «Інструменти фандрейзингу - від ідеї до результату».

Радниця з питань ВПО в Тернопільській області Яна Шкуратова ознайомила присутніх з поняттям фандрейзингу, з інструментами залучення ресурсів для реалізації проектів в громаді, навчала працівників сільської ради та  мешканців громади визначати та розуміти потенційних фінансових партнерів, формувати початкову базу даних, методів досягнення результату.

Учасники тренінгу активно брали участь в грі «Креатив», в інтерактивних вправах «Де взяти гроші», «Хто я?», які допомогли їм оволодіти інструментами та правилами фандрейзингу.