Зі Святом останнього шкільного дзвоника!!!

Дата: 31.05.2019 20:11

Дорогі випускники та школярі, шановні вчителі та батьки Трибухівської об'єднаної територіальної громади!

Від щирого серця вітаю Вас зі Святом останнього дзвоника!

Останній дзвоник – це завжди урочисте й хвилююче свято, як для батьків, так і для учнів та їхніх учителів-наставників.

Для більшості школярів останній шкільний дзвоник – це змога відпочити, загартувати себе, набратися сил. А для випускників, – це початок дороги у нове, доросле, самостійне життя.

Ви, випускники, сьогодні фактично переступаєте своєрідний рубіж між дитинством та дорослим життям. Це є відповідальний період Вашого життя. Це своєрідний день вдячності вчителям. Саме вони віддали частинку душі, серця, поділилися своєю мудрістю, щоб ви стали гідними людьми своєї країни, гідним молодим поколінням.

Вірю, що Вам, шановні випускники, не забракне сміливості та наполегливості твердо крокувати до обраної цілі.

Нажаль, як не прикро це зазначити, Ви йдете у самостійне життя у складний для держави час, коли у непростій боротьбі визначається її майбутнє.

Важливу роль у цій боротьбі відіграли саме молоді та відважні люди, які зросли у часи незалежності та прагнуть жити у вільній, незалежній та чесній державі. Багатьох з них вже немає. Пам’ятайте про них, адже вони віддали свої життя за те, щоб Ви могли вільно ходити на рідній землі. Де і в якій країні Ви б не були, пам’ятайте, що Ви – українці. Залишайтеся справжніми патріотами, такими, якими Вас виховали ваші вчителі та батьки.

Користуючись нагодою, хочу подякувати Вам, дорогі освітяни, творцям нашого майбутнього, вчителям та наставникам тих, від кого вже завтра залежатиме доля нашої держави.

А також вітаю батьків сьогоднішніх випускників. Разом із своїми дітьми Ви пройшли цей довгий і непростий шлях. Раділи їхнім успіхам, переймалися невдачами, підтримували у важку хвилину. Нехай же Ваші діти стануть справжніми людьми, гідними поваги.

Нехай останній дзвоник пролунає у кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день, надією на життєві гаразди та успіхи.

Бажаю Вам добра й благополуччя, міцного здоров’я і злагоди у Ваших родинах.

З повагою, Трибухівський сільський голова  Олег Ковдрин