З ДНЕМ МАТЕРІ!

Дата: 10.05.2019 11:22

Дорогі жінки, любі наші матері!

В останній місяць весни, у травні, коли земля вкривається травами і квітами, коли стоять прекрасні дні і літо стукає у двері, Україна відзначає дуже світле та красивее свято - День Матері.

Мати – невичерпне джерело жертовної любові та дивовижної мудрості. Міцно тримаючи за руку, вона проводить нас крізь усі негаразди, вчить любити цей світ та творити добро. Материнські уроки назавжди залишаються головними дороговказами на нашому життєвому шляху.

Величність жінки-матері – берегині сімейного вогнища, роду і народу – міцно вкорінена в українську свідомість та знаходить своє духовне відображення в образі Богородиці, небесної заступниці нашого народу.

Низько вклоняюся вам, дорогі матері, за вашу всепереможну любов, за віру і терпіння. Ваша щоденна молитва, зрима і незрима підтримка допомагає сьогодні вистояти нашим воїнам, тим, хто боронить східні кордони держави від ворога.

Дорогі матері! Нехай здоровими та щасливими зростають ваші діти, на життєвих перехрестях не забуваючи дороги до отчого дому. Бажаю вам міцного здоров’я, миру, злагоди та добра!

З повагою,

Трибухівський сільський голова                                         Олег КОВДРИН