Привітання зі Світлим Христовим Воскресінням!

Дата: 25.04.2019 15:19

Шановні жителі Трибухівської об’єднаної територіальної громади!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди найвеличнішого свята – Світлого Христового Воскресіння!

З настанням Пасхальних днів пробуджується не тільки земля, а й людські надії та сподівання на добру долю. Вірю, що ця радісна подія утвердить наші переконання про те, що терпіння винагороджуються перемогою, а чесне життя славою. Ми зустрічаємо це свято з особливими сподіваннями на духовне оновлення, вірячи що з Божим благословенням повернуться до нас правда, справедливість і спокій, а все це додасть нам сили і мудрості, щоб творити на своїй рідній землі щасливе майбуття.

Переконаний, що завдяки нашій злагодженій праці ми не лише досягнемо економічного розквіту, але й повернемо у кожну оселю славні традиції, які є основою багатогранної культури українського народу.

У день цього величного свята хочу, щоб кожна  сім’я громади, кожна українська родина, яка зібралася за святковим столом, відчуває себе частинкою великої нації. Нехай любов і благодать запанують у нашому суспільстві, високий дух додає нам відваги і сили, а Великодні дзвони наповнять душу радістю.

Нехай радість Великодніх свят звеселить кожну родину, наповнить наші душі джерельним відчуттям щастя, здоров'я, піднесеності, спонукає до плідних діянь задля творення і процвітання нашого краю, задля миру в нашій Україні.

Христос Воскрес!  Воістину Воскрес!

З повагою, Трибухівський сільський голова Олег Ковдрин